O nas

Wygoda to miejscowość położona w województwie świętokrzyskim w gminie Imielno.
Nasz Kompleks oddalony jest zaledwie 2 km od drogi krajowej 78 (trasa Jędrzejów- Chmielnik).
Na terenie obiektu znajduje się peron Ciuchci Express Ponidzie.
Miłośnicy przejażdżek rowerowych mogą dojechać do nas ścieżką, która rozpoczyna się w Jędrzejowie, a kończy około 1 km od naszego kompleksu.

Całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Sielsko na Wygodzie

Wypoczywać sielsko nie oznacza nudzić się.
Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę atrakcji dostosowanych do indywidualnych preferencji- od nowoczesnego centrum SPA po zabawę w paintball. W naszym ośrodku znajdą Państwo, w zależności od potrzeb, możliwość relaksu i wyciszenia, jak i warunki do czynnego wypoczynku.

Pensjonat „Sielsko” stanowi nowoczesną bazę noclegowo- gastronomiczną. Usytuowany jest nad dwoma stawami oraz potokiem pstrągowym. Oferuje on swoim gościom 70 miejsc noclegowych w eleganckich pokojach oraz apartamentach. Sala bankietowa na 200 osób przygotowana jest do organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych takich jak chrzciny czy wesela. Oferta Pensjonatu w połączeniu z resztą atrakcji jakimi dysponuje nasz kompleks  stanowi doskonałą propozycję na imprezę integracyjną. W menu restauracji znajdują się między innymi dania z ryb pochodzące z pobliskiej hodowli pstrąga. Ponad to dysponujemy Centrum SPA, gdzie można skorzystać z bogatej oferty zabiegów, groty solnej, saun fińskich oraz ruskich bani.

W części rekreacyjnej oferujemy Państwu mini zoo, stajnię oraz dinopark, które stanowią doskonałą propozycję dla rodzin z dziećmi. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy kajaki, wypożyczalnie rowerów oraz paintball. Dla miłośników wędkarstwa dysponujemy wypożyczalnią sprzętu wędkarskiego oraz zarybionymi stawami tuż przy pensjonacie. W sąsiedztwie dinoparku znajduje się altana, która może pomieścić ponad 100 osób i doskonale nadaje się do organizacji np. urodzin czy imprez firmowych w otoczeniu pięknej przyrody.